اول وبلاگ به نام آنکه زمین و زمان را آفرید

اول دفتر بنام حق

تصمیم گرفتم وبلاگی داشته باشم که در آن مطالب و عکس های مرتبط با علوم زمین و گردشگری رو بگذارم . همانطور که می بینید وبلاگ من یک پنجره و سه تا دریچه داره . این سه تا زمین شناسی ، گردشگری و عکاسی هست که سه موضوع مورد علاقه منه . اولی زمین شناسی که رشته تحصیلی من و کارمه  و با دنیای زمین شناسی زندگی می کنم دوم  سفر که تفریحمه و سوم  عکاسی که عشقمه.

در این وبلاگ می خواهم ملقمه ای از این سه موضوع را ارائه بدهم . البته مشخصه که لزوما و همیشه به هم ارتباط مستقیمی نخواهند داشت مثلا گاهی مطالب صرفا علمی خواهم گذاشت و گاهی  گردشگری و گاهی فقط عکس و زمانی هم ترکیبی خواهد بود . بهر صورت امیدوارم ارزش خواندن داشته باشه. در ضمن در این وبلاگ بر خلاف وبلاگ های دیگرم اصراری بر اینکه 100 درصد مطالب متعلق به خودم باشه ندارم و در صورت لزوم از عکس ها و مطالب دیگران که سعی خواهم کرد با ذکر منبع باشه استفاده کنم.

دو وبلاگ دیگر من وب نویسی (دلنگاری های ساده)   ، عکسخانه قهستان

/ 6 نظر / 52 بازدید
رضا

سلام پولدار بیکار ملغمه نه ملقمه درستش کن هنرمند

نگار

تقدیم به تو با عشق دختري از مردي پرسيد : چرا تا مرز ديوانگي عاشق کسي ميشوم در حالي که ميدانم در نهايت به اون نميرسم؟ مرد جواب داد: به من بگو چرا زندگي ميکنيم ... در حالي که ميدانيم در آخر مي ميريم؟؟ هيچي ديگه دختره هم زد تو دهنش گفت سوال منو با سوال جواب نده ... :))

هزاری

سلام روزگارت بهاری و بهارت جاودانه باد رفیق [گل]

ادیب

سلام . ملغمه ای